Strefa Partnera/ zaloguj
Hasło 
Szukaj produktów
Zaawansowane parametry
Odzież OBUWIE
Normy Ochronne Asortyment
Normy Ochronne Asortyment

Zaproszenie na szkolenie Innowacyjne ŚOI

Baner szkolenie ORK Wear - Innowacyjne ŚOI

Już w przyszłym tygodniu, dokładnie 17 i 18 października 2019 roku odbędzie się zorganizowane przez nas szkolenie: Innowacyjne Środki Ochrony Indywidualnej w kontekście nowych regulacji prawnych.

Podczas szkolenia pojawią się kwestie dotyczące najnowszych zmian jakie zostały wprowadzone w prawie dotyczącym wymagań w stosunku do odzieży ochronnej oraz obuwia ochronnego. 

Udział będą brali przedstawiciele Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowego Instytutu Badawczego, wyjaśniający nowe wymagania w stosunku do producentów i warunków jakie muszą spełniać produkowane przez nich wyroby oraz odbiorców mających obowiązek zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom.

Osoby będące przedstawicielami w Polsce firmy Lemaitre Securite, która jest francuskim producentem obuwia roboczego, zawodowego i ochronnego, przedstawią aktualne projekty oraz nowości w tej dziedzinie.

Szkoleniowcy z naszej firmy postarają się również zaprezentować nasze najnowsze produkty z grupy odzieży multiochronnej, głównie ostrzegawczej oraz nowoczesne systemy stosowane do wyrobu takich produktów. Będą wyjaśniać kwestie dotyczące użytkowania oraz wykorzystywania aktualnych nowinek z dziedziny dodatkowej technologii oświetlenia pracownika.

Do szkolenia zaprosiliśmy przedstawicieli naszych głównych odbiorców, osoby zajmujące się zaopatrzeniem oraz biorące odpowiedzialność za bezpieczeństwo zatrudnionych w ich zakładach pracowników.

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na szkolenie ORK Wear - Innowacyjne ŚOI