Strefa Partnera/ zaloguj
Hasło 
Szukaj produktów
Zaawansowane parametry
Odzież OBUWIE
Normy Ochronne Asortyment
Normy Ochronne Asortyment

ORK Wear


haslo

 


 

Kim jesteśmy?

Firma ORK POLAND powstała na początku lat 90-tych. W początkowej fazie działalności zajmowała się dystrybucją wyrobów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W 1998 roku powstała pierwsza szwalnia odzieży zawodowej. Wizja założycieli spółki, oferowania profesjonalnej ochrony stanowiska pracy, doprowadziła nas do dzisiejszej pozycji. Jesteśmy wiodącym producentem odzieży ochronnej, zawodowej i korporacyjnej oraz dystrybutorem obuwia i Środków Ochrony Indywidualnej.

Dzisiaj jako ORK POLAND zatrudniamy około 150 pracowników w dwóch zakładach produkcyjnych o łącznej powierzchni 3000 m2. Nowoczesny park maszynowy i cyfrowe systemy przygotowania produkcji pozwalają nam kompleksowo, pewnie i terminowo obsługiwać odbiorców z wielu gałęzi przemysłu.

Produkowane przez nas wyroby spełniają wymogi unijnych dyrektyw w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Każdy etap projektowania i produkcji podlega ścisłej kontroli, zgodnie z wdrożonym Systemem Zarządzania Jakością wg normy PN EN ISO 9001: 2015.  Stale podnosimy jakość oraz funkcjonalność naszych wyrobów, a współpraca z najlepszymi producentami tkanin i dodatków pozwala wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku.


Jak Pracujemy?

ORK POLAND specjalizuje się w indywidualnym podejściu do potrzeb Klienta.  Posiadamy bogate zaplecze technologiczne, a świetnie wyszkolona kadra działów wzorcowni i produkcji jest w stanie przygotować dowolny projekt, według specyficznych wymagań każdego Klienta.

Projektujemy i certyfikujemy wyroby przeznaczone do ochrony przed zagrożeniami na konkretnym stanowisku pracy. Doradzamy w doborze odpowiednich tkanin i rozwiązań konstrukcyjnych. Każdy projekt jest wynikiem współpracy na etapie projektowania oraz testowania odzieży.
Oferujemy również gotowe wzory odzieży specjalistycznej, zgodnej z normami europejskimi i wymaganiami branżowymi. Koncentrujemy się na kompleksowym wyposażeniu pracowników. Uzupełnieniem oferty jest ponad dwa tysiące Środków Ochrony Indywidualnej dostarczanych przez renomowanych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych. Naszymi partnerami są między innymi : 3M, UVEX, TEXXOR, COFRA, JSP, KLOPMAN INTERNATIONAL, CARRINGTON.

Nasza Misja

Profesjonalna ochrona przed zagrożeniami w miejscu pracy. Stale rozwijać produkty w oparciu o najnowsze technologie. Wspierać pracowników w codziennych zadaniach i w ekstremalnych sytuacjach. Dostarczać wiedzę pracodawcom i kreować solidne rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb.


Nasze Atuty

  • możliwość kompleksowej obsługi - tysiące oferowanych produktów,
  • własny, zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny,
  • fachowe doradztwo z zakresu środków ochrony indywidualnej,
  • projekty dopasowane do potrzeb Klienta,
  • znaczna powierzchnia magazynowa,
  • rozbudowana sieć transportowa,
  • dogodne warunki dostaw i płatności,
  • współpraca z najlepszymi dostawcami tkanin i dodatków,
  • status zakładu pracy chronionej

 


Przykładowe wdrożenia odzieży ochronnej i korporacyjnej

Arcelor Mittal Poland / Skanska S.A. / Cemex Polska Sp. z o.o. / Kompania Węglowa S.A / Spółki Grupy Kapitałowej PKP / Falck Medycyna sp. z o.o.