Strefa Partnera/ zaloguj
Hasło 
Szukaj produktów
Zaawansowane parametry
Odzież OBUWIE
Normy Ochronne Asortyment
Normy Ochronne Asortyment

Zakład Produkcyjny


Zakład produkcyjny ORK POLAND powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenia pracowników naszej firmy przy współudziale specjalistów z Włoch, Niemiec, Portugalii i Japonii. Został bardzo wysoko oceniony, między innymi, przez ekspertów z Sewing Research Institute w Tokio.

Obiekt wyposażony jest w systemy spełniające rygorystyczne europejskie normy oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, pozwalające m.in. na stałe monitorowanie wszystkich procesów oraz optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich i materialnych firmy.

Segment produkcyjny złożony jest z czternastu niezależnych linii technologicznych pozwalających na jednoczesną produkcję kilkudziesięciu różnych modeli. Moc produkcyjna w systemie jednozmianowym to ok. 20 000 szt. miesięcznie. Dzięki takiej właśnie organizacji nasz profil produkcyjny jest bardzo szeroki.

Park maszynowy, którym dysponujemy to najnowszej generacji wysoko wyspecjalizowane maszyny JUKI, UNION SPECIAL i PEGASUS, których automatyka powala na utrzymanie stałych parametrów jakościowych. Krojownia – CAD Lectra, ultranowoczesny cutter i automatyczne beznapięciowe lagowanie. Wszystkie te elementy oraz stosowane przez nas surowce i komponenty pozwalają na produkcję wyrobów na najwyższym światowym poziomie.

Wśród niewielu podobnych inwestycji w Europie dodatkowo wyróżnia nas bardzo młoda, pełna entuzjazmu, a zarazem zdyscyplinowana i dobrze wyszkolona załoga - średnia wieku to zaledwie 34 lata.

Precyzyjne określenie zadań i ich pełna synchronizacja, rygorystyczne normy plus kaskadowa kontrola dają gwarancję najwyższej efektywności produkcji i jakości naszych wyrobów.

Co decyduje o Naszej przewadze konkurencyjnej w obszarze produkcji?


Najwyższe kwalifikacje starannie dobranego personelu oraz precyzyjnie określone zadania dla każdego uczestnika procesu.

Zastosowanie wyjątkowych rozwiązań technicznych i technologicznych. Wszystkie  maszyny i urządzenia sterowane są procesorowo, większość wyposażona jest w zaawansowaną automatykę. Stosujemy też wiele autorskich patentów. To nowoczesna, cyfrowa produkcja.

Absolutnie unikatowa organizacja wszystkich procesów. Sam montaż odbywa się na czternastu kompaktowych liniach technologicznych zaprojektowanych zgodnie z filozofią  JUST IN TIME.