Strefa Partnera/ zaloguj
Hasło 
Szukaj produktów
Zaawansowane parametry
Odzież OBUWIE
Normy Ochronne Asortyment
Normy Ochronne Asortyment

Aktualności

Wyświetlane: 21 - 27 z 27
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100
 • 13.052016
  Targi SAWO 2016 - Podsumowanie

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko ORK WEAR na targach Sawo. Mogli Państwo zobaczyć przekrój naszych projektów z ostatnich dwóch lat. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się kolekcja odzieży ochronnej wykonanej z nowoczesnych dzianin firmy Polartec®...

 • 14.032016
  ORK WEAR na Międzynarodowych Targach - SAWO 2016 w Poznaniu

  Sprawdź nasze nowości na największych targach branży bhp w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – SAWO, 26-28 kwietnia 2016, Poznań. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko, gdzie zaprezentujemy m.in. nowoczesną odzież multiochronną z wykończeniem wodoodpornym, linię produktów z dzianin firmy Polartec®…

 • 31.122015
  Zakończenie projektu DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  Szanowni Państwo,

  Miło nam poinformować, że z dniem 31 grudnia 2015 roku zakończyliśmy wdrożenie internetowego systemu klasy B2B integrującego zarządzanie procesami handlowymi, produkcyjnymi i magazynowymi w zakresie realizacji zamówień i dostaw oraz procesami finansowo-kadrowymi w celu elektronicznej wymiany danych i informacji.

 • 23.102015
  A+A 2015 - Safety, Security and Health at Work

  Odzież Ochronna ORK WEAR na międzynarodowych targach A+A 2015 - Safety, Security and Health at Work, 27 - 30 Październik 2015, Düsseldorf.
  Zapraszamy serdecznie na stoisko Polartec LLC, na targach w Dusseldorfie, w dniach 27-30 października (Hall 11 / F33).  ORK WEAR, jako jeden z partnerów marki Polartec®, zaprezentuje odzież ochronną, wykonaną ze specjalistycznych dzianin Polartec®.

 • 05.012015
  Marka Odzież Robocza zmienia się w ORK Wear

  ORK Wear - zmieniamy się na lepsze. Pracowaliśmy na markę Odzież Robocza nieprzerwanie od lat 90-tych. Staliśmy się rozpoznawalni w branży odzieży ochronnej i zawodowej oraz środków ochrony indywidualnej. Zbudowaliśmy stabilną i nowoczesną firmę, opartą na wiedzy i profesjonalnym zapleczu technologicznym. Postanowiliśmy dostosować nasz wizerunek do zmian, jakie nastąpiły na rynku. Chcemy być postrzegani jako firma z tradycjami ale nowoczesna, otwarta na nowe technologie i  aktualne wyzwania branży. ORK Wear to profesjonalne wsparcie, gwarancja najwyższej jakości, kompleksowa obsługa, stały rozwój produktów w oparciu o najnowsze technologie.

 • 20.112014
  ORK WEAR partnerem licencyjnym firmy Polartec.

  Nawiązaliśmy współpracę licencyjną z amerykańską firmą Polartec LLC. Hasłem przewodnim marki Polartec jest IMPOSSIBLE MADE POSSIBLE. Slogan doskonale opisuje pozycję i ambicje tego światowego lidera w produkcji specjalistycznych tkanin. Od 1981 roku, kiedy powstał ich pierwszy polar, stale dokonują niemożliwego. Zmienili całą branżę outdoorową wprowadzając specjalistyczne produkty, które znacznie podniosły ochronę ciała i komfort użytkowania odzieży w każdych warunkach atmosferycznych. Najlepsze rozwiązania technologiczne stworzyli na potrzeby amerykańskich służb specjalnych. W 1993 roku Polartec opracował innowacyjną metodę wykorzystywania butelek pet w produkcji  doskonałej jakości tkanin syntetycznych. Obecnie Polartec to światowy lider w kreowaniu zaawansowanych technologicznie tkanin oraz innowacji w branży tekstylnej.

 • 14.042014
  Dotacje na Innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość

  Współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projekt, wdrażający internetowy system klasy B2B integrujący zarządzanie procesami handlowymi, produkcyjnymi i magazynowymi w zakresie realizacji zamówień i dostaw oraz procesami finansowo-kadrowymi w celu elektronicznej wymiany danych i informacji.

Wyświetlane: 21 - 27 z 27
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100